INFORMACE

  O nás
  Ceník
  Kontakt
 

SLUŽBY

  Grafický design
  Velkoformátový tisk
  Řezaná grafika a tisk
  Polepy vozidel
  Potisk textilu
 

TECHNOLOGIE

  Tiskárny
  Stroje
  Software
 

ODEŠLETE NÁM ZPRÁVU

 
Váš e-mail:

Dotaz:

MIMAKI JV3 SP160

Velkoformátová solventní tiskárna Mimaki JV3-160SP je profesionální šestibarevná tiskárna pro exteriérový tisk s dlouhou životností. Standardně je vybavena nově vyvinutými solventními inkousty s vysokou UV stabilitou. Je určena pro přímý potisk vinylových samolepících fólií, PVC bannerů a spousty dalších materiálů. Tyto materiály nemusí mít žádnou předchozí povrchovou úpravu.

XEROX Phaser 7760

Tiskárna XEROX Phaser 7760 je profesionální výkonná barevná laserová tiskárna formátu SRA3 (320x450mm) nabízející vysokou kvalitu tisku a věrnou reprodukci barev.

Tiskárna podporuje barevný systém CMYK a Pantone a je tedy vhodná jako náhledová tiskárna před ofstovým tiskem.

Vlastnosti které jsou jinde dodávané volitelně jsou u tohoto zařízení standardem – síťové připojení, duplexní jednotka, originál Adobe® Postscript® 3™, účtování úloh a kalibrace barev. Možnost tisku na média gramáže až 300 g/m2 a 800 MHz procesor řadí tuto tiskárnu na přední místo ve své kategorii profesionálního tisku.

FARGO HDP5000

Tiskárna FARGO HDP 5000 je vhodná pro vytváření karet s vysokým stupněm zabezpečení, bezkonkurenční kvalitou potisku a mnoha dalšími možnostmi. Vhodné pro státní správu, velké i menší společnosti a firmy, které vyžadují profesionální řešení při identifikaci, platbách, vstupech, individuální potřeby fyzických osob

Karty dodáváme v několika standardních tloušťkách, různých barev, od žluté až po metalickou. Dále nabízíme karty samolepící, pro nalepení na Vaše již používané drahé čipové karty při odchodu zaměstnance.

Kartu je možno opatřit barevným potiskem v jakémkoli designu, dle přání zákazníka. Nabízíme jednobarevný i plně barevný potisk z jedné i obou stran. Laminace čirá (clear) nebo s hologramem (holo), pro větší vizuální zabezpečení a odolnost karty proti mechanickému poškození. Možnost fluorescenčního tisku, viditelného pouze pod UV lampou.

XEROX Workcentre PE 120i

Xerox WorkCentre PE120 je černobílá kopírka-tiskárna s ADF, Faxem a barevným skenerem. Rychlost tisku je 20 stránek za minutu. 250 listů zásobník, USB2.0, Paralelní i LAN rozhraní a disponuje také bočním podavačem na 50 listů.

MINOLTA PagePro 4100

Stolní laserová tiskárna Minolta PagePro 4100 je určena pro kancelářský tisk černobílých dokumentů s vysokými nároky na kvalitu i produktivitu tisku.

Rychlost tisku je 18 stránek za minutu o velikosti A4.

© 2014 DTPrint s.r.o. All rights reserved.