INFORMACE

  O nás
  Ceník
  Kontakt
 

SLUŽBY

  Grafický design
  Velkoformátový tisk
  Řezaná grafika a tisk
  Polepy vozidel
  Potisk textilu
 

TECHNOLOGIE

  Tiskárny
  Stroje
  Software
 

ODEŠLETE NÁM ZPRÁVU

 
Váš e-mail:

Dotaz:

MIMAKI CG-FX 130

Řezací plotry Mimaki nové modelové řady CG Professional FX patří k absolutní špičce mezi řezacími plotry, a to nejen díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), ale hlavně díky vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a velmi robustní konstrukci. Pomocí ovládacího panelu s displejem s funkčními tlačítky je ovládání těchto plotrů naprosto bezproblémové. Díky svým parametrům je tato modelová řada určena pro provoz při vysokém zatížení.

K jedné z novinek patří integrované čidlo s naváděcím paprskem pro snímání soutiskových, resp. ořezových značek, které výrazně zjednodušuje ořez natištěných motivů. U tohoto stroje tak odpadá nutnost ručního nastavování kolmosti. O všechno se postará plotr.

Mimaki řady FX jsou stroje určené pro široké spektrum použití s důrazem na vysokou provozní zátěž. Díky své konstrukci umožňují řezání nejen běžných samolepících fólií, ale i reflexních, maskovacích nebo flockovacích (zažehlovacích) fólií. Fólie jsou podtlakově přisávány k plotru, čímž je umožněno bezproblémové řezání i velmi tenkých fólií (nedochází k jejich zvlnění pod řezací hlavou).

Laminátor SEAL 62 Pro

Laminátor SEAL 62 Pro dokáže pracovat vysokou rychlostí s celou řadou médií. Proto je vhodný především do firem, ve kterých chtějí zvýšit kapacitu a nabídnout univerzálnější řešení. Tento laminátor dokáže zalaminovat a zatavit materiály s šířkou až 1575 mm.

Také obsahuje řadu speciálních řešení, např. přehledný a ergonomický ovládací panel, nový podávací stůl s vestavěnými napínacími válci a sklopným vodítkem pro optimální a plynulý posuv média a výsuvné nůžky k odstřihnutí materiálu.

Využití: Ochranná laminace tiskových výstupů (samolepky, podlahová grafika, plakáty atd.)

Laminátor do formátu A3

Tento profesionální laminátor do formátu A3 s 6-ti laminovacími válci(4 vyhřívané) je určený pro intezivní zatížení při laminování až do 250 mic tloušťky laminovací folie.

Komfortní obsluha prostřednictvím digitálního ovládacího panelu s předvolenými pracovními stavy stroje.

Rychlý náběh do pracovního stavu, maximální rychlost až 105 cm/min. Vybaven zpětným chodem, ochranným pracovním režimem Stand-by pro šetrné vypínání stroje.

Umožňuje laminovat na desku až do tloušťky 2 mm. Vhodný pro laminování barevných kopií a fotek.

Pracovní šířka: 330 mm Rychlost laminace: až 105 cm/min Rozměry: 58 × 29,5 × 14 cm Hmotnost: 14,5 kg

CANNON CanoScan 8400F

Prvotřídní filmový a dokumentační skener, který díky snímači CCD s rozlišením 3200 x 6400 dpi, jednotce filmového adaptéru na 12 políček a vyspělé technologii FARE Level 3 zajišťuje mimořádně detailní a přesné profesionální skenování.

48bitová barevná hloubka zajišťuje výjimečně přesnou reprodukci barev. Skener 8400F podporuje široký barevný prostor Adobe RGB, který umožňuje profesionální práci s barevnými materiály bez ztráty informací o barvách při přechodu mezi různými zařízeními a platformami.

SISER TS-ONE

Digitální transferový lis je určen k tepelným potiskům různých textilií (trička, košile, čepice, monterky atd).

Siser TS-One® je kompletní manuální nažehlovací lis umožňující bezproblémový přenos tištěné nebo řezané grafiky na jakýkoliv textil. Motivy na tričkách, čepicích, loga na pracovních oděvech nebo vlajky jsou atraktivní výrobky a určitě jste se už s požadavky na ně setkali. Chopte se nyní těchto možností a uvidíte, jak je to jednoduché.

Aplikátor oček do bannerů HIKER

Ruční lisovací přístroj, který jedním tahem vytvoří otvor a vsadí kovové očko například do PVC banneru nebo desky. Masivní konstrukce a provedení.

Niklová oka lisujeme o průměru 10mm.

Řezačka papíru Solingen

Špičková páková řezačka s kompletní výbavou a délkou řezu až 71 cm. Odměr vpravo i vlevo od místa řezu. Kvalitní nůž Solingen, bezpečnostní kryt z nerozbitného Lexanu.

Možnost aretace pravého dorazu. Řezačka je vybavena mechanismem pro přesný odměr odřezávaného materiálu v rozsahu 1–10 mm, který spočívá v tom, že při pohybu nože dolů se automaticky odklápí dorazová hrana a uvolňuje místo noži.

Tloušťka řezu je až 40 listů papíru 70g/m2

Řezačka vizitek CPS 325C

Elektronická řezačka vizitek CPS 325 C je dlaším velkým pomocníkem v našem studiu. Přesný a rychlý ořez vizitky v nastavené velikosti.

Řezačka vizitky automaticky ořízne na 3mm spadávku. V praxi to znamená, že vizitky jsou řezány tak, aby grafika mohla být až do krajů vizitky. Už žádné skalpely a pravítka, nerovné řezy a vypadaná barva po okrajích vizitky. V jednom paracovním cyklu nařežeme 10ks vizitek najednou ve špičkové kvalitě a jednu vizitku jako druhou.

Stroj pro perforaci a ohýbání papíru GPM 315

Ruční rýhovací a perforovací stroj GPM 315 je určen pro provádění konečného zpracování grafických materiálů až do formátu A3 při max. hmotnosti papíru do 400 g/m2. Rýhovací stroj dokáže zpracovat i papír se speciální povrchovou úpravou, např. oboustranně laminovaný.

Stroj je vybaven horní a spodní rýhovací lištou k ohýbání např. pozvánek či svatebních oznámení. Spodní lištu lze otočit a tím změnit rýhování za perforovací nůž, kterým lze například vytvořit odtrhávací části u vstupenek nebo pozvánek atd.

© 2014 DTPrint s.r.o. All rights reserved.