INFORMACE

  O nás
  Ceník
  Kontakt
 

SLUŽBY

  Grafický design
  Velkoformátový tisk
  Řezaná grafika a tisk
  Polepy vozidel
  Potisk textilu
 

TECHNOLOGIE

  Tiskárny
  Stroje
  Software
 

ODEŠLETE NÁM ZPRÁVU

 
Váš e-mail:

Dotaz:

Adobe Creative Suite CS4

Adobe Creative Suite je kolekce produktů společnosti Adobe Systems Incorporated pro profesionály z oblasti digitální grafiky, videa a webdesignu.

Mezi produkty Adobe Creative Suite patří: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Flash, Bridge a Media Encoder.

CorelDRAW Graphics Suite X4

CorelDRAW Graphics Suite X4 je světově známý balík výkonných aplikací pro grafiku, design, sazbu, editaci fotografií a tvorbu vektorových animací. Nabízí výbornou odezvu, skvělou kompatibilitu a řadu výstupních možností.

CorelDRAW Graphics Suite X4 zahrnuje vektorový editor CorelDRAW X4 společně s bitmapovým editorem, PHOTO-PAINT X4, Capture X4 který výrazně usnadňujě proces získávaní bitmapových podkladů z různých zdrojů, PowerTRACE X4 umožňují i z nekvalitních bitmapových obrázků vytvořit vektorovou verzi použitelnou pro další zpracování a RawShooter.

Microsoft Office 2003

Microsoft Office 2003 je profesionální balík kancelářských aplikací a obsahuje všechny klíčové produkty - standardní aplikace Word pro úpravu textů, Excel pro snadnou tvorbu tabulek, PowerPoint je standardem pro prezentace a OneNote umožní vytváření vlastnoručních zápisů.

ONYX RipCenter 7
CardFIVE 7.7

CardFive je světovou jedničkou mezi softwarovými řešeními pro návrh, kódování a tisk plastových karet.

S CF multifunkčním SW se dají proměnná pole na Vašich kartách propojovat s externími databázemi, vytvářet nové databáze, kódovat magnetické proužky, využívat všechny možnosti čipových karet nebo vytvářet speciální efekty.

FineCUT 7

© 2014 DTPrint s.r.o. All rights reserved.